2. Розв'язати задачу: Купили 7 пакетів картоплі, по 4 кг в кожному, і моркви- 27 кг .

Скількивсього кілограмів картоплі і моркви купили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукіянчук Ксюша.

Ответ:

55 кг

Пошаговое объяснение:

7*4=28( кг)- картоплі

28+27=55 ( кг)