Кожного місяця із заробітної плати утримують податки в розмірі 20 % . Скільки грошей отримає

робітник, якщо його офіційна зарплата 15000 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Камышов Сергей.

Ответ:

15000-20%=3000 грн(це податки)

Отримає робітник 15000-3000=12000 грн.

Отвечает Смольникова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:15000:100х20= 3000 грн- податок

15000-3000=12000 отримає