Одночасно з одного порту вийшли два теплоходи, які за 3 год разом пройшли відстань 258 км. Знайдіть

середню швидкість кожного теплохода, коли відомо, що один з них в середньому за кожну годину проходив на 4 км більше, ніж другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маады Ачы.

Ответ:

258/3 =86 км/час

258/3=86+4=90 км/час

     

         

Пошаговое объяснение: