За перший день робітник виконав 85% усього завдання, за другий — 80% остачі, а за третій — решту 90

деталей. Скільки деталей виготовив робітник за три дні? Допоможіть Будь ласка ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Никита.

Ответ:

3000

Пошаговое объяснение:

x - количество изготовленных деталей.

x-(0,85x+0,8(x-0,85x))=90

x-(0,85x+0,8x-0,68x)=90

0,15x-0,12x=90

0,03x=90

x=9000/3=3000 деталей