Якщо площа основи конуса дорівнює 9, висота1/3, то його об'єм дорівнює.​


Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

Ответ:   V = 1 /

Пошаговое объяснение:  Vкон = (1/3)*Sосн *Н ;

Vкон = (1/3)*9* (1/3 ) = 1 .