Маса батька в 5 разів більша за масу сина. Знайдіть масу батька якщо вона більша на 64 кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Коробейникова Анастасия.

Відповідь: 80кг

Покрокове пояснення:

Х кг - маса сина;

5х кг - маса батька.

За умовою:

5х-х=64

4х=64

Х=64:4

Х=16 маса сина

5х=16*5=80 кг маса батька