Дротину завдовжки 81.4 м розрізали на 4 частини : довжина першої 29.47 м другої - на 13.2 м менше

першої, а третьої на 32.97 м менше ніж першої і другої разом. Знайди довжину четвертої частини​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкевич Костя.

Пошаговое объяснение:

1) 29.47-13.2=16.27 м - довжина другої частини

2)29,47+16,27=45,74 м - перша та друга частини разом

3)45,74-32,97=12,77 м - третя частина

4)45,74+12,77=58,51 м - три частини разом

5)81,4-58,51=22,89 м

В-дь: четверта частина=22,89 м

Отвечает Котов Егор.

Дано:

l=81.40m

l_{1} = 29.47m

l_{2} =l_{1} -13.20m

l_{3} =(l_{1} +l_{2} )-32.97

l_{4} = l -(l_{1} +l_{2} +l_{3} )

Треба знайти:

l_{4} - ?

Розв'язок:

l_{2} =29.47-13.20=16.27\\l_{3} =(29.47+16.27)-32.97=45.74-32.97=12.77\\l_{4} =81.40 - (29.47+16.27+12.77)=81.40-58.51=22.89m

Відповідь: Довжина 4 частини 22.89(м)