Знайдіть добуток коренів рівняння ( у - 6,37)( у - 8,19) = 0пж СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Габдраупова Таня.

Ответ:

(у-6,37)(у-8,19)=0

у-6,37=0 або у-8,19=0

у=6,37 у=8,19

Добуток коренiв : 6,37 × 8,19 = 52,1703