Знайдіть невідомі сторони і кути прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза дорівнює 8 см і гострий

кут 60°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абузарова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

АВС - прямоугольный треугольник. ∠А=60°;  ∠C=90°.

∠B=180°-(90°+60°)=30°.

AC=AB*sin30°=8*1/2=4 см.

ВС=AB*cos30°=8*√3/2=4√3 см.