Помогите, умоляю Основна та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 3:4. Знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 88 см

Ответы на вопрос

Отвечает Попелыш Алексей.

Ответ:

88= 2*3х+4х

88=10х

8,8=х

8,8*4=35,2см

8,8 *2*3=52,8

проверка:

основание =35,2

две боковые стороны =52,8

35,2+52,8=88 см

Пошаговое объяснение: