На свято купили 42 червоних і 35 синіх кульок.Сьома частина кульок лопнуло.Скільки кульок

залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

66 кульок залишилось

Пошаговое объяснение:

42+35=77 всего

77:7=11

77-11=66 осталось

Отвечает Вараксин Паша.

Решение:

1) 42+35 = 77 шт. всего

2) 77* 1/7 = 11 - то, сколько лопнуло

3) 77- 11= 66 осталось

Ответ: 66