На трьох кораблях везуть 394 автомобілі. На першому кораблі було в 3 рази більше авто ,ніж на

другому, а на третьому -на 84 авто більше, ніж на другому. Скільки авто було на кожному кораблі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ксения.

Ответ:

186, 62, 146

Пошаговое объяснение:

х- кількість авто на 2 кораблі

х*3+х+х+84= 394

5х+84=394

5х=394-84

5х=310

х=62

1 корабель( х*3)= 62*3=186

2 корабельх=62

3 корабель- ( х+84)= 62+84=146