для приготування обіду в їдальні отримали 260 кг. картоплі. після обробки отримали 221 кг. Визнаючи

відсоток відходів. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

260 кг = 100%

221 кг = х %

260/221 = 100/х

х = 221 * 100 / 260

х = 22100/260

х = 85

100% - 85% = 15% - отходы