Дві сторони трикутника дорівнює 3,5 см 1,4 см. Якою може бути довжина третьої сторони, якщо вона

виражена цілим числом сантиметрів? А) 1 см, 2 см, 3 см або 4 см Б) 2 см, 3 см або 4 см В) 3 см Г)93 см або 4 см Д) 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Дарья.

Ответ:

3,5*3,5+1,4*1,4=12,25+1,96+12,25=14,21 см2

корень кв из 14,21=3,76962 см длина третьей стороны

Д) 4 см

Пошаговое объяснение: