Спростіть вираз і обчисліть його значення:. 1,5(2,5a+3,8b) якщо a = 2; b = -3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябина Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,5(2,5a+3,8b) =3.75а+5.7b

3.75*3+5.7*(-3)=11.25-17.1=-5.85