149. На будівництві школи працювали три бригади будівельників. У першій бригаді було 0,36 числа

всіх будівельників, в другій — на6 осіб більше, ніж у першій, а в третій 24% загальної кількостібудівельників. Скільки будівельників працювало на будівництвішколи?ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!РАЗВЕРНУТЫЙ ОТВЕТ НУЖЕН​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Юля.

Ответ:

150 строителей

Пошаговое объяснение:

Пусть х – число строителей, тогда составляем уравнение:

х = 0,36х + 0,36х + 6 + 0,24х

х = 0,96х + 6

х – 0,96х = 6

0,04х = 6

х = 6 : 0,04

х = 150 строителей

Проверка:

150 · 0,36 = 54 строителей первая бригада

54 + 6 = 60 строителей вторая бригада

(150:100) · 24 = 36 строителей

54 + 60 + 36 = 150 строителей