Дано точки А(4;2) та В(-1;3) знайти координати точки перетину відрізка АВ з вісью абцис Помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Турганбаев Нурсултан.

спочатку знайдемо рівняння прямої

формула: \frac{x - x1}{x2-x1}=\frac{y-y1}{y2-y1}

де (x1;y1)=(4;2)

(x2;y2)=(-1;3)

\frac{x-4}{-1-4} =\frac{y-2}{3-2}

\frac{x-4}{-5} =\frac{y-2}{1}

-5y +10 = x-4

-5y = x-14

5y=14-x

перетин з віссю абсцис , це коли у=0:

14-х=0

х=14

(14;0) - точка перетину прямої з віссю абсцис