Стороны прямокутника дорівнюють 0,8м і ⅗ Знайди сторону квадрата периметри яркого дорівнює

периметру прямокутника обчисли його площу​ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Відповідь:

1) P = 2(0,8 + 3/5) = 2(0,8 + 0,6) = 2 • 1,4 = 2,8 (м) - периметр прямокутника і квадрата;

2) 2,8 : 4 = 0,7 (м) - сторона квадрата;

3) S = 0,7^2 = 0,49(м2).

Відповідь. 0,7 м; 0,49 м2.