у дев'яти дівчаток по 5 повітряних кульок,а у восьми хлопчиків по 3 вітрячка.на скільки більше

повітряних кульок було в дівчаток ніж вітрячкків у хлопчиків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Владимир.

Ответ:

1) 9*5=45- всього повітряних куль

2)8*3=24- всього вітрячків

3)45-24=21

Відповідь: на 21 повітряну кульку більше, ніж вітрячеів