Выясните, имеет ли решения система и сколько: 6x+ 2y = -6, 18х + 6у = -18.


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

Система не имеет решений

Отвечает Пынзару Сергей.

Ответ:   система рівнянь має безліч розв"язків .

Пошаговое объяснение:

{ 6x+ 2y = -6,

{ 18х + 6у = -18.

Це сист.  двох лінійних рівнянь з двома невідомими .

6/18 = 2/6 = - 6/ (- 18) - правильна рівність ( коефіц . пропорційні ) , тому

система рівнянь має безліч розв"язків .