Довжина прямокутника дорівнює 65см, а ширина на 20% менша від довжини. Обчисліть периметр

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуримова Шугыла.

Ответ: периметр равен 2*(65+0,8*65)=2*(65+52)=2*117=234 см.

Ответ 234 см.

Пошаговое объяснение: