Запишіть десятковий дріб у вигляді звичайного дробу та скоротіть результат: 0,6 0,48 0,35 0,86

0,425 0,8936

Ответы на вопрос

Отвечает Снегирёв Владислав.

Ответ:

6/10=3/5

48/100=12/25

35/100=7/20

86/100=43/50

425/1000=85/200=17/40

8936/10000=1117/1250

Пошаговое объяснение:

Всё)

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  0,6 = 6/10 = 3/5 ;     0,48 = 48/100 = 12/25 ;

0,35 = 35/100 = 7/20 ;    0,86 = 86/100 = 43/50 ; 0,425 = 425/1000 =

= 17/40 ;   0,8936 = 8936/10000 =  1117/1250 .