Розподіли 70 квитків до театру між трьома класами пропорційно Поданим числам а).2; 3i 5: б) 2; 2

і 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Таюрский Данил.

Ответ:

А=14;21;35

Б=20;20;30

Пошаговое объяснение:

А

1)2+3+5=10

2)70:10=7

3)7×2=14

4)7×3=21

5)7×5=35

Б

1)2+3+2=7

2)70:7=10

3)10×2=20

4)10×2=20

5)10×3=30