Опівночі з вокзалу у протилежних напрям­ ках рушили два потяги. Один із них їхав зі швидкістю 67

км/год. Із якою швидкістю їхав інший потяг, якщо о 5 год ранку між ними була відстань 725 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ветерцов Даниил.

Ответ:

78 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 67*5=335( км)- проїхав 1 потяг

2) 725-335=390( км) - проїхав 2 потяг

3) 390:5=78( км/ год) - швидкість 2 потяга