1. одни. 2. На якій відстані від початку координат розміщена точка A(-4; 2;4)?А. 2. Б, 4. В. 6.

Г. 36.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Аня.

Ответ:

В

Пошаговое объяснение:

R=√(x²+y²+z²)=√(4²+2²+4²)=√16+4+16=√36=6