Срочно! Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4см, висота – на 2см більша за його ширину, а

довжина в 3 рази більша за висоту. Знайдіть об’єм паралелепіпеда. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саматов Айдос.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+2=6см высота

6*3=18см длина

4*6*18=432см³ об’єм паралелепіпеда

Отвечает Одонец Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+2=6см висота

6х3=18см довжина

6х4х18=432 куб.см