Автомобіль рухався 3 із швидкістью 62,5 км/год і 2 год зі швидкістью 65,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Солтис Вероніка.

Ответ:

63,58 км/год

Пошаговое объяснение:

3 × 62,5 = 187,5 км

2 × 65,2 = 130,4 км

187,5 + 130,4 = 317,9 км

317,9 ÷ (3+2) = 63,58 км/год - середня швидкість