Чому дорівнює площа круга з радіусом 6 см? число π округліть до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Сысолятина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

π = 3,14 см

R = 6 см

S = ? см²

S = πR²

S = 3,14 * 6² = 3,14 * 36 = 113,04 см²