1.Знайди середнє арифметичние чисел 12,6;-13,9;-5,6 2.Розв'яжи рівняння 4,2+1,1× ______ 6


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Юля.

Ответ:

1) -2.3

2) 4,2+1,1*6= 4,2+6,6= 10,8

10,8