Кросівки коштували 3000 грн. Скільки вони коштуватимуть під час розпродажу зі знижкою 40%?


Ответы на вопрос

Отвечает Вурганов Евгений.

Ответ:

1800 грн.

Пошаговое объяснение:

3000-0,4*3000=3000-1200=1800 грн.