Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 12,6 км/год і 4 год зі швидкістю 13,5 км/год.Знайдіть середню

швидкість велосипедиста на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Драгун Вика.

Ответ:

13,25 км/год

Пошаговое объяснение:

2*12,6=25,2(км)

4*13,5=54 ( км)

54+25,5=79,5( км)- весь шлях

2+4=6( год)-час у шляху

79,5:6=13,25( км/год)- середня швидкість

Отвечает Марчук Радік.

Ответ:

13,25 км/год

Пошаговое объяснение:

13,25 км/год