Потрібно відремонтувати 100 км дороги за перший місяць відремонтували 30% за другий 24%за третій

решта. Скільки км відремонтували за 3 місяць. Даю 12 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ишбирдин Динар.

Пошаговое объяснение:

1)30%+24%=54% (1та 2 місяць)

2)100-54=46% (3 місяць )

3)100:100×54=1×54=54(км за 3 місяць)

Відповідь: за 3 місяць відремонтували 54 кілометри