"При яких значеннях а рівняння (а + 3) х = а2 - 9 має тільки одинвід'ємний корінь?​


Ответы на вопрос

Отвечает Каменьщикова Полина.

Ответ:

(а + 3) х = а2 - 9

При яких значеннях а рівняння (а + 3) х = а2 - 9 має тільки один

від'ємний корінь?