Коли максу був 1 місяць, він мав довжину тіла 56см, і це 1\3 зросту його мами. Який зріст мами


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

Ответ:

1) 56 : 1/3 = 168 (см) - зріст мами Макса.

Отвечает Захаров Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56 : 1/3 = 56 * 3/1 = 168/1 = 168 (см) - рост мамы