У двох кошиках знаходиться 130 груш. Якщо з першого кошика перекласти у другий 10 груш, то в

першому стане на 6 груш більше, ніж у другому. Скільки груш було спочатку у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Милана.

                              Было              Стало

1-я корзина             х                    х - 10

2-я корзина         130 - х            130 - х + 10 = 140 - х

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х - 10 = 140 - х + 6

х + х = 140 + 6 + 10

2х = 156

х = 156 : 2

х = 78 (груш) - было в первой корзине

130 - 78 = 52 (груши) - было во второй корзине

Ответ: 78 груш и 52 груши.