Знайти довжину кола радіус якого дорівнює 0,35м​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумаков Даниил.

Ответ:

дивіться в поясненні ⬇️⬇️⬇️

Пошаговое объяснение:

С=2πR

0,35м=35см

C=2*π*35=70π см — довжина кола

якщо потрібне число то

70*3,14=219,8см≈ 2,2м

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!