обчисліть площу рівнобедреного трикутника якщо бічна сторона дорівнює 2см а кут між бічними

сторонами -30 градусов

Ответы на вопрос

Отвечает Козило Олежик.

Пошаговое объяснение:

S треугольника=1/2•а•в•sin альфа=1/2•2•2•sin30(1/2)=1 см²