Довжина дороги 48км. Скільки кілометрів проїхав автомобіль, якщо він їхав:50% цієї дороги СРОООЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Самиева Карина.

Ответ:

24 км

Пошаговое объяснение:

Хай X - кілометрів проїхав автомобіль

48 - 100%

X - 50%

X - 48 × 50 ÷ 100 = 48 ÷ 2 = 24