Відстан між містами 665 км. Одночасно з цих міст виїхали назустріч один одному два автомобілі і

зустрилися через 7 годин. З якою швидкістю рухалися автомобілі, якщо швидкість одного з них на 7 км/год більше, ніж другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Рома.

Ответ:

Найкраща відповідь · 5 голосів

(х+7+х)*7=6652х+7=665:72х+7=952х=95-72х=88х=88:2х=44км/ч-скорость 144+7=51км/ч-скорость 2  Докладніше