Медя. 1682. Спрости вираз 2,7x - 0,05х + 0,75х та знайди йогозначення, якщо x = 2,7.катання:​


Ответы на вопрос

Отвечает Веренич Кристина.

Ответ:

9,18

Пошаговое объяснение:

СПОСОБ 1

2,7х-0,05х+0,75х=3,4х

х=2,7

3,4*2,7=9,18

СПОСОБ 2

2,7х-0,05х+0,75х

х=2,7

2,7*2,7-0,05*2,7+0,75*2,7=7,29-0,135+2,025=9,18