У двох бідонах 82 л молока, причому в першому на 10 л більше, ніж у другому. Яке з рiвнянь а, б, в,

г відповідає умові задачі, якщо кількість молока в першому бідоні позначити через х? a) x + 10x = 82; б) x + x + 10 = 82;B) x : 10 + x = 82; г) x+x-10=82​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Сергей.

Ответ:

г)  х+х-10=82л

2х=72л

х=36л во втором бидоне

36+10=46л в перво м бидоне

Пошаговое объяснение:

Отвечает Габова Марина.

Пошаговое объяснение:

х+х-10=82............