Яке з наведених чисел є коренем днем рівняння: 54:(х+7)=3?


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Ответ:

х=11

Пошаговое объяснение:

54:(х+7)=3

54:3=(х+7

18=х+7

-х=7-18

-х=-11

х=11

54:(11+7)=3

54:18=3

3=3

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!

Отвечает Шаталова Даша.

Ответ:

В объяснении.

Пошаговое объяснение:

54÷(х+7)=3

18=х+7

-х=-11

х=11