Сума п'яти різних натуральних чисел дорівнює 100. якого найбільшого значення може досягати

найбільше з цих чисел? даю 40 балівза спам жалобы​

Ответы на вопрос

Отвечает Конаева Дарья.

Відповідь:

90

Покрокове пояснення:

Дивись: 1,2,3,4 це перші чотири найменші числа

1+2+3+4=10

Знайдемо найбільше п'яте:

х+1+2+3+4=100;

х=100-10;

х=90

Отвечает Турарбек Марат.

Відповідь:90

Покрокове пояснення:

Числа є натуральними, отже >0. Крім цього, всі числа різні. Щоб знайти, якого найбільшого значення може досягати найбільше з цих чисел, потрібно від суми цих чисел, в даному випадку від 100, відняти чотири послідовних

натуральних числа, починаючи від найменшого, тобто 1.

Отже:

100-1-2–3-4=90.

Перевірка: 90+1+2+3+4=100

Наше число: 90