ОТДАМ 100 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ!!!!! Корисна потужність, яку виробляє гідроелектростанція, дорівнює 60

МВт при цьому щохвилини з їїгреблі заввишки 30 м падає вода масою 15 т. Яким є ККД гідроелектростанція?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Вадим.

Ответ:

Дано:

N = 60 Мвт = 6*10^7 Вт

h = 30 м;

g = 15 т = 15000 кг

t = 60 с

Найти: КПД

Решение: КПД = N*t/A = N*t / (m*g*h)

Дальше просто подставить цифры и решить

Пошаговое объяснение: