Андрій прочитав 93 сторінки,що становлять 3/5 усієї книги,скільки сторінок у книзі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Брильова Мирослава.

Ответ:

1) 93/3=31(с) - одна пятая страницы

2) 31*5= 155 (с) - всего было в книге