- Одному папузі на добу дають 35 г корму. Скільки грамів корму потрібно 3 папугам на 5

днів?помогитеее с задачей​

Ответы на вопрос

Отвечает Павловна Полина.

Ответ:

1) 35×3=105(г) 3 папугам на 1 день

2) 105×5=525(г) 3 папуги на 5 днів

Відповідь: 3 папуги на 5 днів потрібно 525 грамів корму.