Першу годину подорожі Денис проїхав потягом 7/20 усього шляху, за другу - 1/2 решти, а за третю

годину - останні 32,5 км.Який шлях шлях подолав Денис?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - 7/20= 13/20 решта шляху

13/20 * 1/2= 13/40  проїхав за другу годину

13/20 - 13/40= (26 - 13)/40= 13/40 проїхав за третю годину

32,5 км - 13/40

     х км -1

х= 32,5: 13/40 = 65/2*40/13

х= 100 км шлях який подолав Денис