Даю 25 бал. Помогите пожалуйста решить задачу!!! Автомобіль долає відстань між двома містами за

3,6 год, якщо рухається зі швидкістю 62,5 км/год. З якою швидкістю він має рухатися, щоб подолати цю відстань за 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Оксана.

Ответ:

75 км/год

Пошаговое объяснение:

62,5*3,6=225 ( км)- відстань яку долає автомобіль

225: 3=75 ( км/год)