Учасники авторалі мали подолати 565 км. Першого дня було пройдено 72% маршруту. Скільки кілометрів

було пройдено першого дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ден.

Ответ:

72%=0.72

565*72%=565*0.72=406.8(км)

Пошаговое объяснение: