Машина проїхала 40км, що складає 20% всього шляху. Яка довжина всього шляху? Знайдіть корені

рівняння: х2 – 9х +18 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Ответ:

1.\ 200\ km.\\2.\ x_1 = 3; x_2 = 6.

Пошаговое объяснение:

1. Машина проїхала 40км, що складає 20% всього шляху. Яка довжина всього шляху?

Складемо пропорцію:

40\ km - 20\%\\x\ km - 100\%\\\\x = \dfrac{40*100}{20} = \dfrac{2*100}{1} = 200\ km.

2. Знайдіть корені рівняння:

x^{2} - 9x + 18 = 0\\I\ sposib:\\D = b^2 - 4ac\\D = (-9)^2 - 4 * 1 * 18 = 81 - 72 = 9\\x_{1/2} =\dfrac{-bб\sqrt{D} }{2a}\\\\x_{1/2} =\dfrac{9б3}{2}\\\\x_1 = \dfrac{9-3}{2} = \dfrac{6}{2} = 3;\\\\x_2 = \dfrac{9+3}{2} = \dfrac{12}{2} = 6.\\\\II\ sposib:\\Teorema\ Vieta:\\x_1 * x_2 = c\\x_1 + x_2 = -b\\-------\\x_1 * x_2 = 18\\x_1 + x_2 = 9\\x_1 = 3;\\x_2 = 6.

Отвечает Капертехова Настя.

Ответ:

Шлях 200км

x_{1}=3, \  x_{2}=6

Пошаговое объяснение:

1) Якщо 20% це 40 км, то 100%(5*20%) це 5*40км=200км

2) x^2-9x+18=0 \\\\D=(-9)^2-4 \cdot18=81-72=9 \\\\x_{1,2}=\frac{9 \pm \sqrt{9}}{2}=\frac{9 \pm3}{2}=6;3